Kadrioru Staadion
 
otsi
Tulemused
Eesti noorte KV
lisatud: 09.06.2019
Eesti noorte karikavõistlused kergejõustikus, 9. juuni 2019

Ajakava leiad SIIT
Parimate tulemused leiad siit pärast ala lõppu:

P 400m tõkkejooks
1 Lukas LESSEL - SK Elite Sport - 53,44 
2 Eerik OOLUP - KJK Saare - 56,23 
3 Taavi VERBO - SK Fortis - 56,32

P Teivashüpe
1 Eerik HAAMER - Tartu Ü. ASK - 5.00
2 Madis KAARE - SK Altius - 4.50
3 Deniel KEDROV - Audentese SK - 4.30

P Kettaheide
1 Kevin SAKSON - Haapsalu KJK - 58.33 
2 Gevin Genro PAAS - Audentese SK - 47.21
3 Rasmus ROOSLEHT - Niidupargi KJK - 43.87

T Kuulitõuge
1 Laura TRAŠANOV - SK Maret-Sport - 13.54 
2 Leanne SIIMUMÄE - KJK Kose 2000 - 12.43
3 Lilian TURBAN - SK Elite Sport - 12.27

T Kaugushüpe
1 Kärt ÕUNAPUU - KJK Saare - 6.09 
2 Liisa-Maria LUSTI - Audentese SK - 5.96
3 Liisa-Maria TRUUPÕLD - Tartu SS Kalev - 5.78

T 400m tõkkejooks
1 Liis Grete ATONEN - Audentese SK - 1.03,41 
2 Ramona Eliis A. METSÄRANTA - SK Altius - 1.06,41
3 Kärtyn KALJUSALU - KJK Harta - 1.07,83

T 3000m jooks
1 Luna-Aleksandra LAGODA - Tartu Ü. ASK - 10.00,10
2 Jekaterina MIROTVORTSEVA - KJK Kalev-Sillamäe - 10.47,46
3 Saina MAMEDOVA - KJK Kalev-Sillamäe - 11.15,65

P Kõrgushüpe
1 Madis KALAŠNIKOV - Tartu SS Kalev  -1.95
2 Erko-Hendrik MÕTTUS - KSK Alem - 1.92
3 Taavi EISTRE - SK Maret-Sport - 1.92

P 3000m jooks
1 Edvard KALLAS - Tallinna SS Kalev - 9.35,8
2 Eduard SAPOGS - Tallinna SS Kalev - 9.52,1
3 Artjom VOLKOV - KJK Kalev-Sillamäe - 9.53,4

T 100m jooks
1 Marit KUTMAN - Tartu Ü. ASK - 12,02 
2 Liisa-Maria TRUUPÕLD - Tartu SS Kalev - 12,21
3 Karoli KÄÄRT - Audentese SK - 12,22

T Kettaheide
1 Gertu KÜTTMANN - Niidupargi KJK - 39.65
2 Laura TRAŠANOV - SK Maret-Sport - 39.39
3 Kelly HEINPÕLD - KJS Sakala - 38.61

P Kaugushüpe
1 Reimo SEPP - Audentese SK - 7.39
2 Tony Ats TAMM - Audentese SK - 6.76
3 Mathias Endre LIND - KJK Vike - 6.68 

P 100m jooks
1 Henri SAI - SK Altius - 10,59
2 Ken-Mark MINKOVSKI - Audentese SK - 10,63
3 Robin SAPAR - KJK Vike - 11,00

P Kuulitõuge
1 Kevin SAKSON - Haapsalu KJK - 18.34
2 Enrico HÄNILENE - KJS Sakala - 15.05
3 Rasmus ROOSLEHT - Niidupargi KJK - 14.89

T 100m tõkkejooks
1 Anna Maria MILLEND - Audentese SK - 14,40
2 Anna-Maria VJAZEMSKI - Haapsalu KJK - 14,97
3 Eliise ANIJALG - Tartu SS Kalev - 15,09

T Kõrgushüpe
1 Lilian TURBAN - SK Elite Sport - 1.76
2 Elisabeth PIHELA - Audentese SK - 1.70
3 Sofia Marlene HAUG - Tallinna SS Kalev - 1.67

P 110m tõkkejooks
1 Kenro TOHTER - Audentese SK - 14,33 
2 Steven SEPP - Niidupargi KJK - 14,97 
3 Kevin KOIK - SK Maret-Sport - 15,16

T Teivashüpe
1 Marleen MÜLLA - KJK Vike - 3.75
2 Laure KIIVIT - Tartu Ü. ASK - 3.40
3 Marianne KIVI - Tartu Ü. ASK - 3.40

P Odavise
1 Kristjan MARIPUU - SK Fortis - 57.80
2 Rasmus ROOSLEHT - Niidupargi KJK - 55.01
3 Enrico HÄNILENE - KJS Sakala - 51.42

T 200m jooks
1 Marit KUTMAN - Tartu Ü. ASK - 24,61 
2 Ann Marii KIVIKAS - SK Altius - 25,03 
3 Carina-Renne VALDEK - Audentese SK - 25,40

P Kolmikhüpe
1 Grigori VELIKANOV - KJK Kalev-Sillamäe - 13.90
2 Taavi EISTRE - SK Maret-Sport - 13.73
3 Hans-Andero KIVI - Tartu Ü. ASK - 13.58

T Vasaraheide
1 Gertu KÜTTMANN - Niidupargi KJK - 47.65 
2 Annabella ALTJÕE - Audentese SK - 43.61 
3 Eileen PÄRDU - Audentese SK - 34.38

P 200m jooks
1 Henri SAI - SK Altius - 21,34
2 Ken-Mark MINKOVSKI - Audentese SK - 21,42
3 Sander VALT - Audentese SK - 22,84

T 400m jooks
1 Pippi-Lotta ENOK - KJK Visa - 59,74 
2 Darja PITŠUGINA - Tallinna SS Kalev - 1.00,05
3 Lisette HANSON - Tartu Ü. ASK - 1.00,07

P 400m jooks
1 Jakob KELLER - Tartu Ü. ASK - 50,99 
2 Karl-Hendrik PALU - KJK Karksi - 51,29
3 Marcus MÄLL - KJK Hiiker - 51,34

T Odavise
1 Marilis REMMEL - KJK Saare - 46.86
2 Laura TRAŠANOV - SK Maret-Sport - 39.81 
3 Vanessa NIKITINA - SK Altius - 34.58

T Kolmikhüpe
1 Maria DUDAREVA - Tartu Ü. ASK - 12.10

2 Liisa-Maria LUSTI - Audentese SK - 12.08
3 Marilis REMMEL - KJK Saare - 12.02

P Vasaraheide
1 Herman MÕLDER - SK Altius - 56.30
2 Martin PUŠKIN - Audentese SK - 48.05
3 Uku ROIO - Audentese SK - 45.65

T 1500m jooks
1 Laura REIMETS - SK Elite Sport - 5.04,90
2 Õnnely RAHU - KJK Saare - 5.11,37
3 Christa-Liza SCHUSTER - SK Lindon - 5.12,86

P 1500m jooks
1 Egert SEKK - Audentese SK - 4.21,95
2 Karol HANGA - KJK Kose 2000 - 4.22,80
3 Sander JESIN - KJK Vike - 4.28,02

P 4x100m teatejooks
1 Audentese SK (Ats KIVIMETS, Kenro TOHTER, Sander VALT, Reimo SEPP) - 42,68
2 KJK VIKE (Lauri RAUS, Robin SAPAR, Albert ANNIMÄE, Aleks MALM) - 43,32
3 SK FORTIS (Keorg LIIV, Markus-Taiyo TOIGER, Mathias HAIN, Andreas LAKSBERG) - 43,95

T 4x100m teatejooks
1 Audentese SK (Anna Maria MILLEND, Liisa-Maria LUSTI, Karoli KÄÄRT, Carina-Renne VALDEK) - 47,35
2 Tartu SS KALEV (Eliise ANIJALG, Birgit PAJU, Kristin LASS, Liisa-Maria TRUUPÕLD) - 49,39
3 SK ALTIUS (Cleer PÕLDSAAR, Ramona Eliis A. METSÄRANTA, Carlyn PUKK, Ann Marii KIVIKAS) - 49,60

Tüdrukute punktiarvestus
1 Audentese SK - 155p
2 Tartu SS Kalev - 148p
3 TÜASK - 144p

Poiste punktiarvestus
1 Audentese SK - 160p 
2 Rakvere KJK ViKe - 124p
3 SK Fortis - 106p

                
Kadrioru Staadion - Roheline aas 24, Tallinn   Telefon: 601 3564   E-post: staadion@kadriorustaadion.ee
BestIT OÜ